FOREXOWE kursy wymiany walut

Obecny kurs wymiany walut na Forexie z kwotowaniami online

Rynek Forex jest największym międzynarodowym rynkiem walutowym, pozwalającym na spekulatywny handel walutami. Nazwa pochodzi od angielskiego sformułowania "foreign exchange market (forex)". Uczestnicy rynkowi przeprowadzają operacje kupna oraz sprzedaży walut po określonym kursie. Traderzy mogą czerpać zyski handlując walutami różnych państw. Na Forexie, kursy wymiany online widoczne są w postaci par, a zatem kurs jednej waluty wyrażony jest w liczbie jednostek drugiej waluty. Najbardziej popularną parą handlową jest EUR/USD. Wolumen handlowy tej pary obejmuje ponad połowę transakcji na rynku. Aktualny kurs wymiany dolara wobec euro widoczny jest w poniższej tabeli kwotowań. Sprawdzaj zmiany kursów walut oraz podejmuj właściwe decyzje haandlowe. W tym dziale zobaczysz także kursy walutowe online oraz poznasz historię ich zmian na Forexie w ciągu ostatnich 2 lat.

Główne pary na Forexie

Kwotowania online dla wszystkich głównych par walutowych na Forexie

SymbolCenaOtwarcieMaksymalnieMinimalnie ZmianaNastroje rynkoweCzas (GMT +3)
AUDUSD N/A N/A0.70240.7004
-1.37%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
EURUSD N/A N/A1.12261.1184
-2.05%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
GBPUSD N/A N/A1.34071.337
0.36%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
NZDUSD N/A N/A0.56980.5678
-0.49%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
USDCAD N/A N/A1.40181.3996
-0.36%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
USDCHF N/A N/A0.82390.8191
0.08%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
USDJPY N/A N/A157.156156.074
-0.24%50% 14:07:48Dowiedz się więcej

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

0.7024 / 0.7004

Otwarcie

N/A

Zmiana

-1.37%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

1.1226 / 1.1184

Otwarcie

N/A

Zmiana

-2.05%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

1.3407 / 1.337

Otwarcie

N/A

Zmiana

0.36%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

0.5698 / 0.5678

Otwarcie

N/A

Zmiana

-0.49%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

1.4018 / 1.3996

Otwarcie

N/A

Zmiana

-0.36%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

0.8239 / 0.8191

Otwarcie

N/A

Zmiana

0.08%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

157.156 / 156.074

Otwarcie

N/A

Zmiana

-0.24%

Nastrój

50%

Kursy głównych walut

Dzisiejsze, aktualne kwotowania par krzyżowych na Forexie

SymbolCenaOtwarcieMaksymalnieMinimalnie ZmianaNastroje rynkoweCzas (GMT +3)
AUDCAD N/A N/A0.98420.9813
-1.83%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
AUDCHF N/A N/A0.57840.5745
-1.35%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
AUDJPY N/A N/A110.34109.484
-1.70%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
AUDNZD N/A N/A1.23531.2304
-0.84%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
CADCHF N/A N/A0.58830.585
0.51%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
CADJPY N/A N/A112.173111.48
0.10%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
CHFJPY N/A N/A191.305190.262
-0.36%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
EURCAD N/A N/A1.57151.5676
-2.43%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
EURCHF N/A N/A0.92250.9194
-1.96%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
EURGBP N/A N/A0.83770.836
-2.43%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
EURJPY N/A N/A176.211175.197
-2.32%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
EURNZD N/A N/A1.97621.9665
-1.51%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
GBPAUD N/A N/A1.91131.9044
1.87%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
GBPCAD N/A N/A1.87711.8727
0.00%50% 14:07:45Dowiedz się więcej
GBPCHF N/A N/A1.10241.098
0.47%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
GBPJPY N/A N/A210.483209.238
0.14%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
GBPNZD N/A N/A2.362.3495
0.97%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
NZDCAD N/A N/A0.7980.7949
-0.81%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
NZDCHF N/A N/A0.46840.4653
-0.37%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
NZDJPY N/A N/A89.48888.6919
-0.79%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

0.9842 / 0.9813

Otwarcie

N/A

Zmiana

-1.83%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

0.5784 / 0.5745

Otwarcie

N/A

Zmiana

-1.35%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

110.34 / 109.484

Otwarcie

N/A

Zmiana

-1.70%

Nastrój

50%
Zobacz wszystkie

Mniej popularne pary walutowe cross

Kwotowania online dla dodatkowych par krzyżowych

SymbolCenaOtwarcieMaksymalnieMinimalnie ZmianaNastroje rynkoweCzas (GMT +3)
EURMXN N/A N/A21.045820.9546
6.02%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
EURPLN N/A N/A4.39744.37
0.70%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
EURZAR N/A N/A18.563918.4681
0.15%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
GBPDKK N/A N/A8.93888.9178
2.51%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
GBPNOK N/A N/A12.523212.4756
-0.87%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
GBPSEK N/A N/A13.297413.2657
1.26%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
GBPSGD N/A N/A1.71221.7089
0.60%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
GBPTRY N/A N/A66.769566.4937
2.26%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
GBPZAR N/A N/A22.180822.0841
2.42%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
NZDSGD N/A N/A0.72780.7247
-0.31%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
USDCNH N/A N/A6.67226.6674
-0.36%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
USDCZK N/A N/A21.728121.6179
1.87%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDDKK N/A N/A6.68246.6571
2.09%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
USDHKD N/A N/A7.8437.8354
-0.03%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDHUF N/A N/A327.9049325.8519
3.32%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDILS N/A N/A3.11623.1039
3.58%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
USDMXN N/A N/A18.790418.6887
8.39%50% 14:07:48Dowiedz się więcej
USDNOK N/A N/A9.36199.3149
-1.22%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDPLN N/A N/A3.92753.8984
2.84%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDRUB 85.3964 8481.5280.33
6.92%50% 14:05:39Dowiedz się więcej
USDSEK N/A N/A9.94269.9011
0.82%50% 14:07:49Dowiedz się więcej
USDSGD N/A N/A1.27841.2761
0.21%50% 14:07:46Dowiedz się więcej
USDTRY N/A N/A49.733249.7195
1.87%50% 14:07:01Dowiedz się więcej
USDZAR N/A N/A16.57916.4749
2.26%50% 14:07:47Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

21.0458 / 20.9546

Otwarcie

N/A

Zmiana

6.02%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

4.3974 / 4.37

Otwarcie

N/A

Zmiana

0.70%

Nastrój

50%

Cena

N/A

Maksymalnie / Minimalnie

18.5639 / 18.4681

Otwarcie

N/A

Zmiana

0.15%

Nastrój

50%
Zobacz wszystkie

Na zmiany kursów walut na Forexie wpływ ma wiele czynników. Między innymi należy wziąć pod uwagę fakt, że niektóre waluty są zależne od innych. Aby odnosić sukcesy, traderzy powinni zwracać szczególną uwagę na wahania cen, maksymalne okresy aktywności konkretnej pary walutowej, a także fundamentalne i techniczne czynniki mające wpływ na ruch instrumentu. Dokładna analiza wymaga znajomości historiii kwotowań par walutowych i dlatego wykresy kwotowań online są bardzo ważne.

LiteForex daje możliwość handlu spekulatywnego na głównych oraz mniejszościowych parach walutowych, takich jak pary krzyżowe. Otwórz konto z firmą LiteForex oraz zdobądź dostęp do par walutowych o wysokiej płynności, z niskimi spreadami, a także lepszymi warunkami do działania.

Rynek Forex jest największym międzynarodowym rynkiem walutowym, pozwalającym na spekulatywny handel walutami. Nazwa pochodzi od angielskiego sformułowania "foreign exchange market (forex)". Uczestnicy rynkowi przeprowadzają operacje kupna oraz sprzedaży walut po określonym kursie. Traderzy mogą czerpać zyski handlując walutami różnych państw. Na Forexie, kursy wymiany online widoczne są w postaci par, a zatem kurs jednej waluty wyrażony jest w liczbie jednostek drugiej waluty. Najbardziej popularną parą handlową jest EUR/USD. Wolumen handlowy tej pary obejmuje ponad połowę transakcji na rynku. Aktualny kurs wymiany dolara wobec euro widoczny jest w poniższej tabeli kwotowań. Sprawdzaj zmiany kursów walut oraz podejmuj właściwe decyzje haandlowe. W tym dziale zobaczysz także kursy walutowe online oraz poznasz historię ich zmian na Forexie w ciągu ostatnich 2 lat.

Ostrzeżenie o ryzyku: handel na FX i CFD oznacza duże ryzyko utraty kapitału.

Na zmiany kursów walut na Forexie wpływ ma wiele czynników. Między innymi należy wziąć pod uwagę fakt, że niektóre waluty są zależne od innych. Aby odnosić sukcesy, traderzy powinni zwracać szczególną uwagę na wahania cen, maksymalne okresy aktywności konkretnej pary walutowej, a także fundamentalne i techniczne czynniki mające wpływ na ruch instrumentu. Dokładna analiza wymaga znajomości historiii kwotowań par walutowych i dlatego wykresy kwotowań online są bardzo ważne.

LiteForex daje możliwość handlu spekulatywnego na głównych oraz mniejszościowych parach walutowych, takich jak pary krzyżowe. Otwórz konto z firmą LiteForex oraz zdobądź dostęp do par walutowych o wysokiej płynności, z niskimi spreadami, a także lepszymi warunkami do działania.

Śledź nas w sieciach społecznościowych!
Live Chat